Jdi na obsah Jdi na menu

Pět tipů na nákup nového vozu

------------_20210716175329.png

Pět tipů na nákup nového vozu

Nákup automobilu je velký. Pokud neplánujete koupit dům, může být vaším největším výdajem nákup automobilu. Pokud je vaším hlavním zdrojem příjmů plat, pak vám náklady na nákup automobilu mohou trvat roky úspor.

Výběr automobilu může být skličujícím úkolem. Není snadné kontrolovat výdaje a získat dobrou nabídku od prodejce. Jak víte, že jste nezaplatili více? Jak si můžete být jisti, že jste v tomto procesu neudělali vážné chyby výběru auta a vyjednávání, což by způsobilo, že byste utratili více dolarů za získání svého vysněného auta?

I když na světě pravděpodobně není nejlepší nabídka, v následujícím vám poskytneme několik tipů, jak získat vysněné auto, aniž byste museli platit příliš mnoho.

------------_20210716175445.png

1) Kupte si auto ve správný čas

Jak víte, nejlepší čas na nákup nového vozu je začátkem podzimu před příchodem nového vozu. Prodejce musí uklidit zásoby předchozího vozu, aby ušetřil místo pro nové auto. Jsou ochotni prodat staré auto za nejnižší cenu, abyste se ho zbavili. Ačkoli počítačové aplikace pro řízení zásob pomohly prodejcům snížit jejich nevyřízené položky, a proto již nemusíte mít více příležitostí jako dříve, stále je to dobrá příležitost kupovat nová auta za lepší cenu cena.

Pokud tedy máte v plánu koupit nové auto, měli byste zvážit jeho koupi v září nebo v říjnu. Protože nové vozy jsou obvykle uváděny na trh v létě a velké množství nových automobilů vstoupí do inventáře prodejce na podzim. prodejci budou v té době ochotni prodávat stará vozidla za relativně nízkou cenu. Pokud se do showroomu chystá vstoupit konkrétní styl automobilu, který chcete, je čas jednat.

Někteří prodejci však tvrdí, že nejlepší čas na nákup nového vozu je od poloviny do konce prosince, kdy prodejci nabídnou speciální nabídky, které zvýší jejich prodejní čísla na konci roku a přilákají co nejvíce kupců automobilů. Kromě toho věnujte zvláštní pozornost reklamy místních prodejců automobilů kolem Vánoc a obvykle existují dobré propagační příležitosti.

2) Kupte si dobré auto, které není tak dobré prodat

------------_20210716175543.png

Není žádným tajemstvím, že několik posledních let bylo pro automobilový průmysl a ekonomiku jako celek obtížné. Lidé samozřejmě stále musí kupovat auta, ale ne každé dobré auto lze prodat podle očekávání. Prodejci mají obvykle velmi dobrá auta se špatným prodejem.

Pečlivě proveďte průzkum, abyste zjistili, kteří prodejci mají stále zásoby těchto automobilů, protože prodejce může být ochoten poskytnout vám lepší cenu za vyprázdnění zásob konkrétních modelů automobilů.

Ujistěte se, že jste si udělali svůj domácí úkol: zkontrolovat recenze automobilů, zkontrolovat prodejní čísla automobilů s dobrými recenzemi - a zjistit, zda existují respektovaná auta, která vyhovují vašim potřebám, ale nejsou dobře prodávána.

Prodejce rád zjistí, že vás tyto vozy zajímají, a dá vám dobrou cenu, abyste si mohli koupit dobré auto za rozumnou cenu.