Jdi na obsah Jdi na menu

Desetileté názory prodavače automobilů na automobily

Prodeju automobilů se věnuji 10 let. Za více než deset let jsem shrnul své pracovní zkušenosti v tomto odvětví a své názory na nákup automobilů.

Věřím, že moje sdílení je to, co mnoho lidí, kteří plánují koupit auto, potřebuje. A doufám, že se moji čtenáři mohou také podělit o své názory a zkušenosti.

Pokud existují různé názory, vítám vás, abyste se přihlásili a nechali nás o nich diskutovat společně!

Pokud budu mít příležitost, doufám, že budu pořádat pravidelné sdílení, jako je tento, a zároveň pozvu více lidí, aby se podíleli na sdílení.

1 Neposuzujte kvalitu základny automobilu podle zrychlení.

------------_20210719155853.png

Ve skutečnosti je pro auto, které se prodává za stovky tisíc dolarů, pokud dokáže zrychlit z nulových kilometrů za hodinu na více než sto kilometrů za hodinu za deset sekund, jeho výkonový výkon postačuje. přísnější, první věc, kterou musí výrobci při výrobě automobilů vzít v úvahu, je úspora energie a snížení emisí. Někdy v zájmu úspory paliva záměrně sníží výkon vozidla.

Nebýt omezení omezení emisí, výrobci automobilů by snadno zvýšili citlivost plynu. Když tedy hodnotíme kvalitu automobilu, neměli bychom brát v úvahu ceny automobilů, bezpečnost, kvalitu podvozku, komfort a životnost, nejen akceleraci.

2 Jak se mají japonská auta?

------------_20210719155748.png

V srdcích tisíce čtenářů bude tisíc různých Hamletů. Proto si myslím, že každý bude mít na tuto otázku jiné odpovědi. Ačkoli japonská auta mají dobrou pověst z hlediska spotřeby paliva a životnosti u aut stejné úrovně. Ale ve skutečnosti většina japonských automobilů neposkytuje řidičům dobré zkušenosti. Například Toyota Vios Icon. Pokud s ním budete řídit jednou, budete se cítit nepříjemně, natož abyste s ním jeli dlouho.

Musíme si uvědomit, že vlastnosti japonských automobilů se nezmění kvůli postojům lidí k nim. Není proto třeba přehnaně obviňovat nebo bláznivě pronásledovat japonská auta. Pokud si myslíte, že jsou japonská auta pro vás vhodná, kupte si je. Jinak je můžete jednoduše ignorovat.

3 Předsudky vůči francouzským automobilům nejsou zcela pravdivé.

------------_20210719155659.png

Mnoho lidí kritizuje francouzská auta kvůli jejich podivným designům a drobným problémům, které objektivně existují. Francouzská auta však mají mnoho výhod, například dobrou kvalitu a komfort jeho podvozku. Ve stejné cenové kategorii se domnívám, že žádné jiné vozy nemohou konkurovat francouzským automobilům.

Kromě toho je ovládání francouzských automobilů také vynikající. Například v testu Elk má Citroen Tianyi, SUV, lepší výkon než mnoho automobilů známých pro dobrou kontrolu.

4 Nemá auto s tichým motorem duši?

------------_20210719155555.png

Mnoho lidí říká, že motor současných nových energetických vozidel je příliš tichý a duše vozu byla ztracena. Vlastně si to nemyslím. Většina automobilů na silnici je převážně pro domácí použití, takže motory jsou tiché. Neměli bychom tedy zastávat tento postoj k novým energetickým vozidlům. Navíc jsou nová energetická vozidla tichá a rychlá.

5 Nekomentujte auta ostatních!

------------_20210719155504.png

Když mluvíme o určitém druhu automobilu, můžete vyjádřit svůj názor, jak se vám líbí. Ale když diskutujete o autech, která si již koupili ostatní, měli byste se pokusit udělat co nejméně negativních komentářů. Protože ať už je toto auto dobré nebo špatné, lidé si ho koupili za své peníze. Ocenění každého člověka je navíc odlišné. Auto, které se vám líbí, neznamená, že se líbí i ostatním.

6 Nedůvěřujte příliš dováženým autům, protože dovážená auta pocházejí z různých regionů.

------------_20210719155411.png

Například BMW má 31 továren po celém světě. Můžete říci, že dovážená BMW vyráběná indickými továrnami musí být lepší než BMW Brilliance? Ve skutečnosti, podle žebříčku kvality továren BMW, s výjimkou berlínské továrny v Německu, má BMW Brilliance nejlepší kvalitu. Dovážené vozy proto nemusí být nutně lepší než automobily společného podniku.

Ve skutečnosti lze kulturu a životy automobilů říci jako automobilovou kulturu. Kultura automobilů se navíc bude lišit v závislosti na národních podmínkách a osobních faktorech. Když mnoho lidí mluví o automobilové kultuře, bude mluvit o starých automobilech, schopnostech akcelerace nula set atd. Ale ve skutečnosti je automobilová kultura mnohem víc než to. Nenechte se zmýlit.

7 Zkušenosti s nákupem automobilů v každodenním životě

Snažte se nekonzultovat online ani se neptejte přátel ve svém okolí, protože většina aut, která doporučují, jsou jejich vlastní oblíbená. Před zakoupením automobilu si tedy musíte nejprve ujasnit své potřeby. Například na co se zaměřujete? Síla, ovladatelnost, prostor nebo pohodlí? Poté vyberte několik vozů podle svých požadavků, zkontrolujte hodnocení vozidla majitelem a nakonec jděte do obchodu 4S na zkušební jízdu.

8 Neustále se hádejte, zda jsou BBA lepší než běžné vozy značky?

1ca2c1877da74b489b0977118c79c23f_1072x604.jpg

Ve srovnání se společností BBA (značka auta:Mercedes-Benz, BMW, Audi) a společným společným podnikem za stejnou cenu doporučuji to druhé, pokud je pro rodinné použití. Pokud jezdíte mezi domem a prací a chcete jen lepší značkové auto, není na výběru BBA nic špatného.

9 Proč neustále vylepšujeme naše vozy?

Samozřejmě, cílem je zlepšit kvalitu života. Každý tedy musí pochopit, že uvedení nejnovějšího vozu není srovnávat s ostatními, ani ukázat, jak skvělí jste! Je to jako výměna brzd, aby se zkrátila brzdná dráha, nikoli aby byla zatáčka zajímavější. Musíme tedy nechat žít lepší život a prospívat životům ostatních.

2209aa62db3e4161b772f8a205bb6667_1072x604.jpg